Кухні на замовлення в Києві

АКЦІЯ!
Всім клієнтам знижка 1000 грн.

КРАСИВІ І ФУНКЦІОНАЛЬНІ КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Створюємо якісні меблі за індивідуальними проектами

Як ми працюємо над проектом кухні на замовлення

1

prof kukh 1

Насамперед ми проектуємо каркасну модель, ретельно плануємо робочі зони кухні та внутрішній простір кухонного гарнітура відповідно до Ваших уподобань та побажань.

2

prof kukh 2

Потім ми опрацьовуємо дизайн зовнішнього вигляду кухонних меблів, здійснюємо підбір матеріалів для фасаду, каркасу та стільниці, узгодження фурнітури, побутової техніки та аксесуарів. З каркасної моделі ми будуємо 3D модель.

3

prof kukh 3

Технолог виїжджає до Вас на замір. Уточнені креслення віддаємо у виробництво. Виготовляємо, доставляємо та монтуємо всі елементи кухні. Підписуємо акт виконаних робіт.

 

Якщо Ви хочете замовити кухню з урахуванням усіх особливостей планування Вашої квартири чи будинку, складу сім'ї, ми беремося допомогти Вам у цьому трудомісткому заході. Ми виготовляємо кухні на замовлення за індивідуальними проектами будь-якої геометричної складності!

Наші дизайнери розроблять для Вас проект сучасної та затишної кухні з урахуванням Ваших побажань, а майстри меблевого виробництва в мінімально можливі терміни виготовлять будь-які нестандартні деталі та зроблять якісний монтаж Вашого кухонного гарнітура! 
Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Задайте їх нашому консультанту!

Чому Вибирають нас

7 причин замовити кухню на замовлення у нас:
 
1

Професійний дизайнер розробить індивідуальний проект Вашої кухні, а також зробить 3D-візуалізацію у кольорі

2

Ми вкладемося до будь-якого бюджету! Розробимо для Вас кухню з мінімальними витратами.

Великий вибір комплектуючих дозволяє досягти ідеальної якості за мінімальною ціною

 
 
3

Ми працюємо тільки з перевіреними матеріалами надійних брендів, що відповідають за чудову якість

4

Більше 1000 варіантів колірного рішення! Ви отримаєте грамотну консультацію щодо вибору матеріалів, їх властивостей та правил експлуатації

 
 
5

У нас власне виробництво! Кухні виготовляються на устаткуванні високого класу. Ми відповідаємо за якість!

6

Низька вартість виготовлення кухні! Ви робите замовлення у виробників! Отже отримуєте ціну без посередників

 
 
7

Індивідуальний підхід до кожного клієнта! Повне ведення замовлення від першого дзвінка до встановлення кухні у Вашому домі!

 

Ціна на кухню на замовлення. Як дізнатися ціну перед викликом дизайнера?

Йдеться про ціни на кухні на замовлення, з готовими фабричними кухнями все і так зрозуміло.

Зараз у Києві сотні виробників кухонних меблів, і більшість із них зберігає таємницю ціноутворення як зіницю ока. Лише деякі відкрито викладають на своїх сайтах фотографії встановлених кухонь з цінами.

Якщо ціни правдиві, ви зможете зрозуміти, до якого сегменту належить виробник – преміум чи бюджетний. Але розрахувати вартість саме Вашої кухні вийде навряд чи.

1. Каталог кухні на замовлення

Приклади та ціни

Кухня №1

Мдф фарбування, фурнітура Linken System, стільниця штучний камінь

Ціна від 24000грн. м/п

Кухня №2

Шпоновані фасади, дсп Egger, фурнітура BLUM

Ціна від 22000грн. м/п

Кухня №3

Мдф Smartline стільниця LuxeForm, фурнітура Linken System

Ціна від 19000 грн. м/п

Кухня №4

Дсп SWISSPAN, фурнітура BLUM, стільниця LuxeForm + скінали

Ціна 21000грн. м/п

 

2. Із чого складається ціна кухні на замовлення

 
 • 1 Стільниця:
  Постформінг 28 мм - база Постформінг 38 мм - в 1,5 раза дорожчий за базову стільницю Штучний камінь 40 мм - у 6 разів дорожчий за базову стільницю
 • 2 Фурнітура:
  Петлі та ящики без доводчиків - база Петлі та ящики з доводчиками GTV - ціна визначається кількістю елементів Підйомні механізми BLUM – ціна визначається кількістю елементів
 • 3 Фасади:
  ЛДСП - База ЛДСП EGGER - на 30% дорожче за базу Плівка - на 40% дорожча за базу МДФ фарбований - на 50% дорожчий за базу Шпон натуральний - 65% дорожчий за базу Масив - на 70% дорожчий за базу Акрил - на 70% дорожчий за базу
 • 4 Стінова панель:
  Без стінової панелі - база Панель МДФ 10 мм у колір стільниці - ціна розраховується по погонних метрах Скляна панель 4-6 мм з фотодруком - у 2,5 рази дорожча за панель МДФ Панель зі штучного каменю 6 мм - у 5 разів дорожча за панель МДФ
 • 5 Висота верхніх шаф:
  720 см - база 920 см - на 20% дорожче ніж база Будь-яка висота - індивідуально< /span>

 

 

На виході всі хочуть отримати добре сплановану кухню із вбудованими меблями під розміри приміщення. Саме за це ми платимо гроші.

Але для виробника все трохи складніше:

2.1. виїзд дизайнера, замір приміщення, дизайн-проект або ескіз від руки

Більшість компаній позиціонують це як безкоштовну послугу, але за фактом це, звичайно, коштує грошей. І ці витрати або увійдуть у вартість кухні для тих, хто все-таки замовив, або ляжуть на дизайнерів-замірників, які працюють за % від замовлень.

Також є компанії, які беруть за виклик плату – зазвичай близько 1000-2000 грн. Завжди уточнюйте цей момент під час виклику дизайнера.

2.2. власне кухонні меблі - каркаси, фасади, фурнітура

Тут, мабуть, все просто - що вибрав, за те й заплатив.

2.3. доставка та встановлення

Знову ж таки, більшість київських компаній включають витрати на ці послуги у загальну вартість, а в рекламі позиціонують як безкоштовні.

Але оскільки всім потрібна встановлена кухня, а не стопка дощок, то, на мій погляд, це навіть на краще - простіше порівнювати ціни від різних компаній.

Але при розрахунку вартості, особливо зразкової по телефону, уточнюйте, чи ввійшла до неї доставка та встановлення. Менеджери деяких компаній озвучують ціну окремо за кухню, а при уточненні додадуть за встановлення +10%.

Важливим є і питання доставки, особливо, якщо ви проживаєте за межами міста. Багато київських дизайнерів сьогодні готові виїхати до вас у район чи навіть область. Потрібно розуміти, що в цьому випадку доставка, звичайно, коштуватиме дорожче, ніж якби ви жили у Києві.

Рада: ціни на кухню від різних компаній порівнюйте тільки після того, як уточніть і підсумуєте всі пункти (виїзд+меблі+доставка+складання).

Інакше один продавець може назвати Вам загальну суму, а інший за меблі без встановлення. У другого ціна виявиться нижче, і ви запросите його на замір, де і з'ясується, що ще

Самостійно розрахувати вартість за середніми розцінками за погонний метр. Хоч би що говорили деякі виробники, але швидко оцінити вартість кухні можна, тільки використовуючи погонні метри.

Погонний метр це умовна величина, яка є набором шаф на довжину 1 метр:

 • верхня шафа шириною 30 см, висотою 72 см та довжиною 100 см (1 метр)
 • нижня шафа шириною 60 см, висотою 72 см та довжиною 100 см (1 метр)
 • фасади для скриньок
 • стільниця постформінг (ЛДСП)
 • ручки, ніжки та цоколь
 • фурнітура (петлі без доводчиків) рівня польської GTV

Як прийнято вважати погонний метр кухні

погонний метр кухні

Погонний метр - це один метр верхнього та нижнього ярусу кухнного гарнітура в мінімальній комплектації за мінімальних розмірів.

 

Погонний метр включає:

1. Один метровий або два нижні столи, що в сумі складають метр.

2. Один метровий або два верхні ящики, що в сумі складають метр.

3. Стільниця з ЛДСП 38мм.

4. Плінтус пристінковий.

5. Ніжки 100мм. - 150мм.

6. Цоколь 100мм. - 150мм.

7. Чотири базові ручки.

8. Петлі без доводчиків.

 

Каркаси шаф завжди виготовляються із ДСП, а от фасади можуть бути з різних матеріалів. Тому, коли кажуть, “кухня із пластику” мають на увазі, що у кухні пластикові фасади.

 

Як вирахувати, скільки погонних метрів у кутовій кухні?

 

kuhnyz 2.4x2.4

Треба виміряти довжину стін, по яких буде стояти кухня.

Беремо рулетку і від центрального кута (в обидві сторони від якого йтиме гарнітур) заміряємо довжину обох сторін. У цьому прикладі обидві сторони вийшли рівними по 2,4 м.

Холодильник до уваги не беремо, т.к. він не вбудований. Шафку, яку над ним, умовно переносимо над газову панель замість витяжки.

Сумуємо довжини сторін: 2,4 +2,4 = 4,8 м. Далі забираємо 0,4 м *, т.к. кухня кутова.

*Чому треба відібрати 0,4 м?

Оскільки ми рахували від кута, 1 нижню частину кухні шириною 60 см (ширина стільниці) і верхню шириною 30 см (глибина верхніх шаф) ми порахували двічі. На зображенні з прикладом я обвів нижню частину стрілками.

Знаю, що середнє між 60 см та 30 см - 45 см, але кухонники зазвичай вважають у свій бік, тому 40 см (0,4 м).
Отже, 4,8-0,4= 4 ,4 м. У нашій кутовій кухні вийшло 4,4 погонних метри.

Вважати погонні метри у прямій кухні ще простіше - просто заміряйте стіну, по якій стоятиме гарнітур. Віднімати від отриманої цифри 0,4 м не треба.

 

Скільки коштує погонний метр кухні на замовлення в Києві?

Середня вартість з урахуванням доставки та встановлення по столиці*,**:

1 м.п. з фасадами із ДСП 10000грн.1 м.п. з фасадами із пластику 16000грн.1 м.п. з фасадами із МДФ фарбованого 16000грн.1 м.п. з фасадами з масиву ясена 26000грн.

*на 2023 рік при замовленні у невеликих та середніх меблевих фірмах без свого салону (не плутати з павільйоном із зразками/каталогами). Наявність салону значно збільшить ці показники.

**не вірте компаніям, які вказують ціну за 1 м.п. в 1,5-2 рази нижче наведених. Швидше за все, це просто маркетинговий хід і вартість не відповідає дійсності. На вимірі дизайнер назве вам свою іншу ціну.

kuhnya uglovaya sofi 2.4

Продовжимо розрахунок вартості нашої кутової кухні. Припустимо, ми виберемо фасади із пластику. Отже, вартість кухні з недорогою фурнітурою: 4,2 м*18000грн. = 75 600грн.

є додаткові витрати, тож сума не остаточна.

3. Як порахувати ціну своєї кухні?

Самостійно розрахувати вартість за середніми розцінками за погонний метр. Хоч би що говорили деякі виробники, але швидко оцінити вартість кухні можна, тільки використовуючи погонні метри.

Погонний метр це умовна величина, яка є набором шаф на довжину 1 метр:

 • верхня шафа шириною 30 см, висотою 72 см та довжиною 100 см (1 метр)
 • нижня шафа шириною 60 см, висотою 72 см та довжиною 100 см (1 метр)
 • фасади для скриньок
 • стільниця постформінг (ЛДСП)
 • ручки, ніжки та цоколь
 • фурнітура (петлі без доводчиків) рівня польської GTV

Як прийнято вважати погонний метр кухні

погонний метр кухні

Погонний метр - це один метр верхнього та нижнього ярусу кухнного гарнітура в мінімальній комплектації за мінімальних розмірів.

 

Погонний метр включає:

1. Один метровий або два нижні столи, що в сумі складають метр.

2. Один метровий або два верхні ящики, що в сумі складають метр.

3. Стільниця з ЛДСП 38мм.

4. Плінтус пристінковий.

5. Ніжки 100мм. - 150мм.

6. Цоколь 100мм. - 150мм.

7. Чотири базові ручки.

8. Петлі без доводчиків.

 

Каркаси шаф завжди виготовляються із ДСП, а от фасади можуть бути з різних матеріалів. Тому, коли кажуть, “кухня із пластику” мають на увазі, що у кухні пластикові фасади.

 

Як вирахувати, скільки погонних метрів у кутовій кухні?

 

kuhnyz 2.4x2.4

Треба виміряти довжину стін, по яких буде стояти кухня.

Беремо рулетку і від центрального кута (в обидві сторони від якого йтиме гарнітур) заміряємо довжину обох сторін. У цьому прикладі обидві сторони вийшли рівними по 2,4 м.

Холодильник до уваги не беремо, т.к. він не вбудований. Шафку, яку над ним, умовно переносимо над газову панель замість витяжки.

Сумуємо довжини сторін: 2,4 +2,4 = 4,8 м. Далі забираємо 0,4 м *, т.к. кухня кутова.

*Чому треба відібрати 0,4 м?

Оскільки ми рахували від кута, 1 нижню частину кухні шириною 60 см (ширина стільниці) і верхню шириною 30 см (глибина верхніх шаф) ми порахували двічі. На зображенні з прикладом я обвів нижню частину стрілками.

Знаю, що середнє між 60 см та 30 см - 45 см, але кухонники зазвичай вважають у свій бік, тому 40 см (0,4 м).
Отже, 4,8-0,4= 4 ,4 м. У нашій кутовій кухні вийшло 4,4 погонних метри.

Вважати погонні метри у прямій кухні ще простіше - просто заміряйте стіну, по якій стоятиме гарнітур. Віднімати від отриманої цифри 0,4 м не треба.

 

Скільки коштує погонний метр кухні на замовлення в Києві?

Середня вартість з урахуванням доставки та встановлення по столиці*,**:

  1 м.п. з фасадами із ДСП 10000грн.1 м.п. з фасадами із пластику 16000грн.1 м.п. з фасадами із МДФ фарбованого 16000грн.1 м.п. з фасадами з масиву ясена 26000грн.

*на 2023 рік при замовленні у невеликих та середніх меблевих фірмах без свого салону (не плутати з павільйоном із зразками/каталогами). Наявність салону значно збільшить ці показники.

**не вірте компаніям, які вказують ціну за 1 м.п. в 1,5-2 рази нижче наведених. Швидше за все, це просто маркетинговий хід і вартість не відповідає дійсності. На вимірі дизайнер назве вам свою іншу ціну.

kuhnya uglovaya sofi 2.4

Продовжимо розрахунок вартості нашої кутової кухні. Припустимо, ми виберемо фасади із пластику. Отже, вартість кухні з недорогою фурнітурою: 4,2 м*18000грн. = 75 600грн.

 

Якщо хочеться кращого наповнення, доведеться додатково додати:

 • великі складні верхні ящики з механізмом авентос HF фірми Blum - 2700 грн. за 1 шт.

prof schet 4

 • гнуті фасади - 3000 грн. за 1 шт (якщо гнутий фасад і зверху, і знизу - вважається, як 2 фасади)

prof schet 5

 

 • скинали - 2800 грн. за 1 метр погонний

prof schet 6

 • кам'яна стільниця - 15 000 - 25 000 грн. за 1 метр погонний

prof schet 7

 

 • барна стійка (1 метр стільниця + ніжка + навіси) від-4000грн.

prof schet 8

Якщо гарнітур або його частина планується одноярусною (тільки нижні шафи), то візьміть ⅔ від вартості за погонний метр.

Вищеописаний спосіб розрахунку не точний, але його можна провести самостійно без виклику дизайнера. Це допоможе вам зорієнтуватися на складному ринку кухонь.

Що таке кухня для більшості з нас? Це те місце, де готується їжа, але не більше. Якщо ж рутинне готування не для вас, і ви хотіли б по-справжньому творити, то необхідно зробити це приміщення максимально функціональним та ергономічним. Все це разом із гарним оригінальним дизайном меблів зробить кухню улюбленим місцем для затишних вечорів у родинному колі та друзів.

Наша компанія пропонує замовити меблі для кухні в Києві за індивідуальними розмірами та в повній відповідності до ваших побажань. Тому, якщо ви знаходитесь у пошуку ексклюзивних меблів, наші фахівці допоможуть підібрати відповідний варіант або створити індивідуальний дизайн-проект з нуля, втіливши в життя всі ваші ідеї.

Якщо ви живете у місті Київ, меблі для кухні на замовлення можуть бути виконані індивідуально для вас у будь-якому стилі: від класики чи мінімалізму до хай-теку чи лофта. При виборі напрямку враховується дизайн інтер'єру приміщення та переваги замовників. При цьому фахівці нашої компанії зроблять все можливе, щоб меблі були не тільки практичними і функціональними, але також зручними і естетично привабливими.

Набір елементів, з яких складатиметься ваш кухонний гарнітур, може змінюватись в залежності від габаритів приміщення та ваших особистих уподобань. Це можуть бути стінки з шафами та висувними ящиками, навісні шафи та полички, столи, куточки, стільці, табуретки у будь-якій кількості та комбінаціях.

Вимоги до кухонних меблів набагато суворіші, ніж, скажімо, до меблів у вітальні. Насамперед, необхідно звертати увагу на якість та практичність матеріалу. Сьогодні найчастіше виготовляють меблі із ДСП, МДФ, дерева чи пластику з використанням металевих елементів.

При виборі меблів звертайте увагу на її стійкість до вологи та практичність, адже на кухні вам доведеться часто мати справу з серйозними забрудненнями. Всі матеріали, що використовуються нами у виробництві меблів для кухні, відрізняються своєю міцністю та високою екологічністю, а це – гарантія того, що меблі прослужать вам довгі роки і не вплине на ваше здоров'я.

Меблі для кухні на замовлення, ціна яких залежить, зокрема, від матеріалу – чудовий варіант для приміщень з обмеженою площею або нестандартною формою. Грамотний дизайнер зможе створити кухонні меблі під конкретні параметри, зробити їх максимально функціональними завдяки раціональному використанню простору. Виготовлений професіоналами гарнітур гармонійно впишеться в приміщення, приховавши його недоліки і підкресливши переваги.

Купити меблі для кухні на замовлення – означає зробити перший крок назустріч вашій мрії про комфортне та красиве життя. Розумні ціни та професійний підхід наших фахівців до виконання поставлених завдань – гарантія того, що ви заощадите свої гроші, сили та дорогоцінний час. А висока якість наших меблів означає, що ваша покупка ще довгі роки радуватиме вас своєю красою та функціональністю.

ДОСТАВКА КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Здійснюємо безкоштовну доставку меблів Києвом – Лівий берег: Позняки, Харківська, Дарниця, Троєщина. Правий берег: Оболонь, Поділ, Центр, Печерськ, Солом'янка, Голосіїво, Дарниця, Теремки, Борщагівка Шевченківський та інші райони.

Вартість доставки меблів до передмістя Києва – до 50 км. (Вишгород, Васильків, Вишневе, Бортиничі, Буча, Ірпінь, Обухів та інші селища) – безкоштовно. Вартість доставки на відстань понад 50 км. дізнавайтеся по телефону.

Чому замовити меблі краще у нас:

# БЕЗКОШТОВНО

ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА ТА ЗАМІРНИКА

# БЕЗКОШТОВНО

ДИЗАЙН-ПРОЄКТ

# БЕЗКОШТОВНО

ДОСТАВКА И ЗАНОС МЕБЛІВ

# БЕЗКОШТОВНО

ЗБИРАННЯ МЕБЛІВ

# БЕЗКОШТОВНО

ПРИБИРАННЯ ТА ВИНІС СМІТТЯ

Як ми працюємо:

 • 1

  Дзвінок або заявка з сайту

 • Виїзд замірника

  2
 • 3

  Розрахунок вартості

 • Виробництво меблів

  4
 • 5

  Доставка та складання

 • Задоволений клієнт

  6
Акція!