Вибір кольорів ДСП для корпусних меблів

При виборі шафи-купе необхідно враховувати багато нюансів, щоб вона була не просто функціональною і красивою, а підходила саме Вам. Важливим моментом є вибір кольору. Тут все залежить від особистих уподобань. Одні кольори піднімають настрій, заспокоюють, розслаблюють, інші, навпаки, нервують. Надто яскраві кольори можуть дратувати та стомлювати.

Вибір кольору. Холодні відтінки асоціюються із прохолодою, свіжістю. Вони викликають бажання відпочити та заспокоюють, водночас допомагають зосередитися. Такі кольори здаються далекими та розширюють простір. Теплі кольори динамічніші, вони викликають відчуття тепла і світла, роблять інтер'єр комфортним і затишним. Теплі кольори ближчі і візуально можуть зменшувати інтер'єр. Забарвлення під дерево – викликають гармонію. Це природні відтінки, які добре знімають стрес і втому.

У нашому каталозі понад 80 кольорів ДСП та різні види структурного покриття. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний колір, який відповідатиме Вашим побажанням та відображатиме індивідуальність. А Ваша шафа-купе викликатиме лише позитивні емоції та наповнюватиме оптимізмом.

Egger

Swisspan

Swiss Krono