Декоративні скляні панелі - скінали - стильний елемент у декорі інтер'єру

Ще зовсім недавно було відкрито новий напрямок у дизайні — скинали. Але за короткий час скинали завоювало велику популярність у всьому світі.

Що таке скинали?

Скіналі — це декоративний фотодрук на склі, який вносить особливу різноманітність у колірне наповнення та колористику кухні і завжди дає дуже несподіваний ефект — фокуси, ігри та провокації...

Виробництво Скіналі в Києві

 

Скиналі для кухні

Скляні фартухи для кухні (або скіналі) - являють собою загартоване жароміцне скло товщиною в 6 мм, на яке за спеціальною технологією наноситься будь-яке зображення як з нашого каталогу скінали, також можливе і нанесення індивідуального, запропоноване Вами, або розроблене спільно з нашим дизайнером зображення. Завдяки гартуванню скло стає міцнішим від звичайного в 5-7 разів, відмінно переносить високі температури (є вогнетривким) і легко миється. Завдяки цим перевагам використання скляних фартухів на кухні стало дуже популярним і в нашій країні.

Скиналі для кухні ціна

Вартість кухонного фартуха скіналі залежить від низки факторів, таких як товщина скла, властивостей скляних панелей (термостійке скло або звичайне), і звичайно ж площі скиналі, що виготовляється. Тому, щоб дізнатися ціну на скіналі для кухні, залиште заявку на сайті або зателефонуйте.

Скиналі для шафи купе

Також фотодрук скіналі широко використовується в дизайні дверей шаф-купе. Поряд з піскоструменями, скляні панелі скінали чудово виглядають у фасадах дверей шафи-купе і мають усі вищеперелічені переваги.

Варіанти кухні на замовлення зі скинали