ГардеробнІ на замовлення в Києві

АКЦІЯ!
Всім клієнтам знижка 1000 грн.

СУЧАСНІ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІ ГАРДЕРОБНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Створюємо якісні меблі за індивідуальними проєктами

Організація гардеробної кімнати – серйозний виклик для кожного власника житла. Підібрати такі меблі, які були б максимально функціональними та ергономічними, з представлених на ринку моделей практично нереально, тим більше якщо враховувати габарити кімнати. Для мешканців квартир типових планувань міста Київ підійдуть вбудовані гардеробні, які особливо компактні, але дуже місткі, навіть при обмеженому просторі.

Замовити меблі для гардеробної кімнати в Києві – мабуть, найкращий варіант для кожного, хто цінує свій час та кошти. Це рішення дозволить створити ексклюзивний гарнітур, що повністю відповідає всім вашим потребам та побажанням. Крім того, виконані на замовлення меблі дозволяють повністю використовувати простір приміщення, отримуючи з цього максимальну вигоду.

У процесі створення ідеального гарнітура в гардеробну на замовлення, наші дизайнери розроблять проєкт бажаних виробів, який стане максимально функціональним рішенням за заданих умов. Фахівці нашої компанії підкажуть вам оптимальну конфігурацію та допоможуть визначитися дизайном ваших меблів для гардеробної на замовлення.

Гардеробна на замовлення

Гардеробна на замовлення ціни

Меблі для гардеробної кімнати, ціна на які коливається в залежності від матеріалів і комплектації виробів, може складатися з безлічі полиць і стелажів, висувних шафок і ящиків, великих розсувних шаф і вітрин, з дзеркалами й без. Конфігурація комплекту залежить виключно від ваших потреб та побажань, а також від того, що ви плануєте зберігати у ньому. Найчастіше гардеробні призначені для верхнього та повсякденного одягу, взуття, але також у них можна зберігати білизну, рушники, ковдри та багато іншого. Наявність продуманої гардеробної кімнати в будинку є гарантією того, що простір інших кімнат не буде захаращений зайвими меблями.

Меблі для гардеробної кімнати на замовлення можуть бути з якісних МДФ та ДСП, дерева, металу та пластику, прикрашені матовим або глянцевим, кольоровим чи прозорим склом, оригінальними малюнками та дзеркалами: все залежить від вашого бюджету та смаків. Стиль меблів часто гармонійно виглядає з інтер'єром інших кімнат у будинку, а забарвлення гардеробної  відповідно до оформлення інших меблів.

Доступні та якісні меблі для гардеробної, купити які ви можете у нас, прослужить вам довгі роки завдяки багаторічному досвіду наших фахівців, високого технічного рівня обладнання та міцних матеріалів.

Каталог меблів для гардеробної кімнати

Звернувшись до нас, наш фахівець надасть вам повний каталог варіантів виконання гардеробних кімнат. На нашому сайті представлена деяка частина прикладів гардеробних на замовлення. Ознайомитися з ними Ви можете натиснути на посилання нижче. 

Чому замовити меблі краще у нас:

# БЕЗКОШТОВНО

ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА ТА ЗАМІРНИКА

# БЕЗКОШТОВНО

ДИЗАЙН-ПРОЄКТ

# БЕЗКОШТОВНО

ДОСТАВКА И ЗАНОС МЕБЛІВ

# БЕЗКОШТОВНО

ЗБИРАННЯ МЕБЛІВ

# БЕЗКОШТОВНО

ПРИБИРАННЯ ТА ВИНІС СМІТТЯ

Як ми працюємо:

 • 1

  Дзвінок або заявка з сайту

 • Виїзд замірника

  2
 • 3

  Розрахунок вартості

 • Виробництво меблів

  4
 • 5

  Доставка та складання

 • Задоволений клієнт

  6
Акція!