Про нашу компанію

Click here

На меблевому ринку Києва компанія "Мебельник" з'явилася понад 15 років тому. За цей час ми змогли створити колектив професіоналів, майстрів своєї справи та накопичили безцінний досвід, який дозволяє нам вирішувати складні дизайнерські та конструктивні завдання. Ми динамічно розвиваємося – постійно розширюємо свої можливості, навчаємось, стежимо за світовими тенденціями у меблевому дизайні, використовуємо нові матеріали та технології. Широкий асортимент матеріалів та комплектуючих дозволяє нам створювати меблі практично для будь-яких приміщень – передпокоїв, дитячих, віталень, вбиралень, спалень, кабінетів та офісів. Ми пропонуємо своїм замовникам, приватним особам та організаціям, повний комплекс послуг – консультації щодо вибору матеріалів, замір приміщення, проєктування та виготовлення, доставку та монтаж меблів.

Головний напрямок діяльності нашої компанії це виробництво меблів на замовлення.

У нас Ви можете замовити:

chekКухню;

chekШафа-купе;

chekГостину;

chekСпальню;

chekДитячу;

chekПрихожий;

chekГардеробну;

chekЛіжко;

chekКомп'ютерний стіл;

chekОфісні меблі

chekКімнатні перегородки та багато іншого.

mebel o nas

Свою роботу виконуємо якісно і швидко, при цьому ціна на меблі на замовлення у Києві залишається більш ніж прийнятною.

Ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені нашою якістю та сервісом. Наші меблі будуть радувати Вас щодня протягом багатьох років. Ми запропонуємо Вам меблі на Ваш смак та за вашими можливостями.

Принципи нашої роботи:

chekІндивідуальний підхід до кожного клієнта;
chekПовний та якісний сервіс;
chekЯскраві дизайнерські ідеї;
chekВисока якість продукції;
chekШирокий ціновий діапазон (від недорогих до ексклюзивних меблів);
chekМінімальні терміни виготовлення меблів;

Завдяки відповідальному підходу до роботи, ми завоювали довіру великої кількості клієнтів, які звертаються до нас знову, радять друзям та знайомим.

Приєднуйтесь!