Ручки та ніжки - важливі елементи фурнітури для меблів на замовлення

Яку фурнітуру під час замовлення меблів вибрати? Дуже часте питання, що виникає у покупця. В цьому випадку слід врахувати рівень бюджету, який Ви бажаєте вкласти в гарнітур, а потім ступінь комфорту, яку бажаєте отримати від своїх майбутніх меблів. Фурнітура, яка використовується нашими фахівцями при створенні меблів, ділиться на закордонного та вітчизняного виробника.

Blum, Hettic Sige, Vauth-sagel - бренди відомих у всьому світі виробників фурнітури, яка потім використовується в кухнях. Звичайно, можна використовувати і дешевшу, але менш практичну та функціональну фурнітуру китайського виробництва. Таким чином, якщо Ви не маєте обмежень у бюджеті, замовляйте сміливо німецьку, австрійську, італійську фурнітуру. З нею Ви відчуєте зручність та функціональність на 100%.

Італійські ручки внесуть частинку розкоші, дорожнечі та практичності у Ваш майбутній гарнітур. Детальний список та фото таких ручок, а також ручок вітчизняного виробника Ви зможете розглянути нижче.

Кухонна фурнітура також включає ніжки. Ніжки можуть бути виготовлені з дешевого пластику, але також з більш дорожчого матеріалу – металу.

Існує також безліч різних корисних функціональних прикрас: надставки для ящиків, сушіння, планки до стільниць, відро для сміття, піддон металевий в шафу-мийку, карго (різних видів). Все це можна замовляти разом із Вашим кухонним гарнітуром, тим самим Ви заощаджуєте свій час.

Багато хто при виборі кухонної фурнітури, опускає цю тему, вважаючи її не значною. Врахуйте, що основний стиль інтер'єру або його зовнішній вигляд складається з таких дрібниць. Можете самі переконатися в цьому, приклавши абсолютно не потрібну ручку до фасаду. Допустимо – фарфорова ручка та пластиковий фасад.

Кухонна фурнітура гіпермаркету меблів це: плавне відкриття та закриття дверей шаф, безшумність та довговічність, функціональність та зручність.

Ми постаралися викласти весь матеріал, який Ви зможете замовити разом із кухнею гіпермаркету меблів на нашому сайті.