У наші дні виробництво меблів на замовлення – налагоджений процес. Щодня до квартир доставляють якісь полиці, шафи, комоди, серванти або стільці. При необхідності працівники компанії збирають конструкції, а потім залишають сім'ю-замовника наодинці з придбанням.
Меблі на замовлення здатні перетворити обстановку кімнати і неймовірно радують своїх власників, адже тепер все стало на свої місця. Поличка (шафа, комод або інший представник корпусних меблів) займає порожнє місце, створюючи необхідний затишок та естетичну гармонію.
Але ідилія не триватиме вічно. Без догляду меблі поступово втрачають свою привабливість, і через кілька років привабливу полицю з глянсового каталогу ви вже не впізнаєте.
Трохи про шафи-купе
Поради щодо догляду за шафами-купе допоможуть продовжити життя ваших меблів і зберегти його первозданний вигляд на максимально довгий період часу. Минуть дні, а шафа виглядатиме все так само охайно і акуратно, ніби її тільки-но встановили. Щоб досягти цієї мети, спочатку зверніть увагу на температурний режим і стан вологості в кімнаті.
Шафа-купе призначена для використання в теплих приміщеннях, в яких рівень вологості не перевищує допустиму норму. В іншому випадку розбухання панелей ДСП не уникнути, що, безсумнівно, зіпсує зовнішній вигляд меблів.
Крім особливостей матеріалу, слід також врахувати особливості конструкції шаф-купе. Двері потрібно відчиняти акуратно, уникаючи різких ударів, адже вони можуть пошкодити кріплення або порушити монтажні регулювання. Важливо дозувати навантаження на полиці, адже вони розраховані на певну вагу, і у разі перевищення встановленої норми цілком імовірно відваляться.
Як і будь-які інші меблі, шафи-купе потребують регулярного чищення від пилу та бруду. Особливу увагу слід приділити нижнім напрямним дверям, вичищаючи їх за допомогою пилососу.
Невеликі поради для кухні
Меблі для кухні заслуговують на окрему увагу. У цьому приміщенні відбувається процес готування, воно потребує більш частого прибирання та дотримання максимальної чистоти.
Будь-яка дбайлива господиня повинна забути про спокусу протерти стільницю, що забруднилася, чимось агресивним для більшого ефекту. Тобто, різні кислоти, розчинники та луги краще відставити убік. По-перше, вони шкідливі для здоров'я самої господині, а по-друге, їхня дія руйнівна для поверхні, що обробляється.
Знову ж таки, агресивні щітки, що дряпають покриття, теж варто забути. Використовуйте м'яку вологу тканину, губку або спеціальну щітку, використовуючи відповідні миючі засоби.
Збереження меблів у первозданному вигляді – заслуга старанної та уважної господині. Тільки при дотриманні елементарних правил поводження з меблями (не дряпати, уникати сильних ударів, не ставити гаряче на поверхню, використовувати правильні засоби для збирання), вона продовжить радувати власників протягом тривалого часу.