Кожен з нас, хоч раз у житті ставав перед питанням, як ефективно та зручно використовувати простір у будинку. Особливо це актуально у власників малогабаритних квартир. Невеликі кімнатки, а речей багато, але куди ставити меблі? Подивіться навкруги, напевно, у вас знайдеться пустельний кут, який ніяк не використовується. Цю дилему з легкістю вирішує кутова шафа-купе!

 

Тепер Ви зможете з користю в будинку використовувати кути! Крім того, це додасть особливий затишок та комфорт у кімнаті. Якісні матеріали, красивий, продуманий до деталей, дизайн, відмінна функціональність і, звичайно ж, головне - економія місця! Саме за це шафа-купе на замовлення стала такою популярною та має великий попит. Попрощайтеся з вічно завішеними речами стільцями та тумбочками, тому що кутові шафи-купе нічим не відрізнятимуться за місткістю від звичайної, габаритної шафи.

Зробивши кутову шафу-купе на замовлення, ви отримаєте масу переваг та можливостей. Перше що спадає на думку – це, звичайно ж, економія місця, практичність у використанні та багатофункціональність. Внаслідок того, що двері в шафах-купе розсуваються, а не відчиняються назовні, як у звичайних шафах, ви зможете з легкістю його поставити навіть у найменшій кімнатці або у передпокої. Тому вибираючи, яка саме кутова шафа-купе вам потрібна, слід спочатку добре продумати де вона буде розташована, буде в спальні, дитячій, передпокої чи коридорній кімнаті. Також зазначимо, що шафа-купе візуально розширює приміщення, робить його білизну затишною та просторою.

Як вибрати якісну кутову шафу?

У більшості випадків для виробництва шаф-купе використовують плити ДСП. Оскільки, цей матеріал міцний і відносно недорогий. Виходячи зі своїх інтересів, ви можете вибрати місце розташування роликових механізмів, будуть вони на нижніх або на верхніх рейках. Але варто звернути вашу увагу, що кутові шафи купе з розташуванням роликових механізмів на верхньому треку коштують трохи дорожче. Важливо вибирати шафу-купе з якісними роликовими механізмами та підшипниками, це забезпечить тишу при зачиненні та відкриванні дверцят, до того ж шафа-купе довше вам прослужити.

Якщо ви хочете замовити кутову шафу-купе, ми з радістю вам у цьому допоможемо. У нас надано широкий асортимент забарвлень та моделей. До того ж ви можете зробити шафу-купе на замовлення, що дозволить вам купити саме те, що потрібно! Індивідуальна кутова шафа-купе буде відповідати вашим вимогам і параметрам, допоможе підтримати порядок, а також відмінно впишеться у дизайн вашої квартири чи будинку.

Кутові шафи-купе Київ – дадуть можливість ефективно використовувати простір, оригінально оформити інтер'єр кімнати, шафа стане чудовою покупкою, що додасть свіжості та практичності вашому будинку.